piątek, 1 marca 2013

Warszawa - ogłoszenia parafialne 24.II.2013

                                                    OHOŁOSZENNIA 

Powoli zakinczujut´sia widwidyny naszych domiw z Jordanśkoju wodoju. Dla zaproszennia na ci widwidyny można wykorystowuwaty dostupni zasoby komunikaciji (koordynaty u wisnyku) abo domowlatysia u ryznyci. Pidkreslujemo, szczo kożnyj, chto maje bażannia, może zaprosyty otcia do swojeji chaty: postijni żyteli i ti, szczo wynajmajut´ kwartyry czy kimnaty, do swojeji chaty i do pomeszkań, w jakych chtoś żywe zi swojimy pidopicznymy – oczewydno za uzhodżenniam z nymy, do hurtożytkiw i inszych misć prożywannia naszych wirnych, z Polszczi i z Ukrajiny. U najbłyżczomu tyżni widwidyny możływi wid seredy do nedili wkluczno. W subotu – Śródmieście i Bemowo. Inszi dni zowsim wilni.

 Hrupa mołodi widnowluje mołytowni zustriczi, jaki prochodiat´ weczoramy w seredu pisla Weczirni, tobto o 19-tij hodyni. Bażajuczych zaproszujemo wże w najbłyżczu seredu na hod. 19:00.

 U najbłyżczu pjatnyciu, 1 bereznia, w kosteli jewanhełyćko-auhsburśkomu pry wuł.. Puławśkij 2A (wchid wid wuł. Warynśkoho) o 18-tij hodyni widbudet´sia czerhowe centralne bohosłużinnia Wseswitnioho dnia mołytwy, pid hasłom «Ja czużyncem buw, i wy pryjniały mene». U prowedennia cioho bohosłużinnia aktywno wkluczajut´sia żinky riznych konfesij, w tomu czysli i hreko-katołyczky z naszoji parafiji. U bohosłużinni, pryhotowanomu u Franciji, budemo mołytyś m. in. za immihrantiw, w tomu czysli i za ukrajinśkych żinok. Usich naszych parafijan zaproszujemo do cijeji mołytwy.

 Katechytyczna komisiji peremyszlśko-warszawśkoji archijeparchiji zaproszuje do uczasti w Archyjeparchijalnomu chudożniomu konkursi p.n.:„1025 littia Chreszczennia Rusi-Ukrajiny”. Meta: Piznaty podiji ta osoby, szczo suprowodżuwały Chreszczennia Rusi-Ukrajiny; oznajomyty z nowym Katechyzmom UHKC – Chrystos nasza Pascha;. wkazaty na znaczinnia wiry w Boha dla suczasnoho ukrajincia; spryjaty rozwytkowi chudożnich tałantiw. Konkurs adresowanyj do uczniw poczatkowoji szkoły. Technika robit: dowilna, (może buty na szkli, wyszywanka). Praci budut´ ociniuwani w czotyrioch wikowych hrupach: I – sadoczok – „0”; hr.II – kł. I-III; hr. III – kł. IV-VI; hr. IV – praci rizni (npr.: wyszywani, na szkli). Szkilno – parafijalnyj etap– prowodymo w berezni; Inszi detali – w katechytok.

 Diłymosia sumnoju wistkoju, szczo w pjatnyciu, 22 lutoho, u Peremyszli upokojiłasia u Hospodi na 70-mu roci żyttia – s. Bohdana Petryszyn CZSWW – wasylianka. JIJI pochoron widbudet´sia w ponediłok, 25 lutoho u Peremyszli.

 W nedilu, 3 bereznia, pisla druhoji Liturhiji z naszymy żinkamy-zarobitczankamy bażaje zustritysia z p. Anna Safuta, aspirantka Uniwersytetu w Louvain-la-Neuve u Bełhiji. JIJI praca doktorska ma na celu zbadanie udziału cudzoziemek w sektorze nieformalnych usług domowych (w szczególności w opiece nad osobami starszymi) w Belgii i w Polsce.

 Duże prosymo ne zabuwaty wymykaty mobilni tełefony pered wchodom do chramu!!!

 U ryznyci można prydbaty knyżkowyj Kałendar Błahowista na 2013 rik, Katechyzm UHKC Chrystos – nasza Pascha, Swiate Pyśmo (takoż u małomu formati tilky Nowoho Zawitu), mołytownyky toszczo.

 Namirennia Swiatoji Liturhiji:

900: za † Renatu
1100: pro boże błahosłowennia i opiku Materi Bożoji dla Hałyny i Oksany
1800: w namirenni Emiliji

NAMIRENNIA swiatych liturhij protiahom tyżnia
pon. 700: pro Boże błahosłowennia dla ijerom. Mełetija CZSWW
1730: za † Renatu
wiw. 700: za zdorowja: ……
1730: za † Renatu
ser. 700: za † Renatu
1730: za † Mychajła
czet. 700: za † Renatu
1730: za † Mariju Nikeruj
pjat. 700: za zdorowja i Boże błahosłowennia dla Liliji, Lubomyra, Tetiany, Wjaczesława, Teodozija i wsijeji simji
1730: za † Renatu
sub. 700: za pomerłych: ……
1730: za † Renatu
ned., 900: za † Renatu
1100: za † Dmytra
1800: za †† z rodyny Werbowych: Wasyla, Mariju, Olhu, Stepana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz