niedziela, 19 lutego 2012

Lublin - ogłoszenia parafialne 19.II.2012

Sława Isusu Chrystu!

1) Najbliższe celebracje w cerkwi lubelskiej:

22.II.2012 (środa) 17.00 Mołebeń do Matki Bożej  ( środa i piątek ostatniego tygodnia Przedpościa, seropustnego, są dniami aliturgicznymi - nie celebruje się wtedy Ofiary Eucharystycznej)

26.II.2012 (niedziela) 10.00 Boska Liturgia św. Jana Chryzostoma - Niedziela Seropustna czyli Przebaczenia (Wyznania Win)

Informujemy także, iż w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu, a mianowicie w dniach od 29 lutego do 2 marca br. włącznie, odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Roman Kurach, kapłan eparchii mukaczowskiej, absolwent KUL i MWSD w Lublinie. Dokładny program rekolekcji podany będzie w przyszłą niedzielę.

2) W związku ze sprawą dawnego cmentarza przy Unickiej/Walecznych w Lublinie informujemy, że od wtorku 21 bm. w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Wieniawskiej 14 wyłożony zostanie do wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru. Publiczna dyskusja nad projektem odbędzie się 12 marca 2012 r. Szczegóły na blogu ks. diakona Piotra Siwickiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz