piątek, 10 sierpnia 2012

Warszawa - ogłoszenia parafialne 5.VIII.2012

Podajemy za witryną Ojców Bazylianów:

ОГОЛОШЕННЯ
1.    Щиро вітаємо о. Олексія Горобця ЧСВВ, який свого часу навчався у Варшаві (висвячений у 2001 році), служив у різних монастирях в Україні, останнім часом – у Червонограді, а від цього року продовжуватиме навчання у Варшаві – робитиме спеціалізацію з догматичного богослов’я. Отож, о.Олексій буде тут з нами протягом найближчих двох-трьох років.
2.    Щиро вітаємо також о. Адама Матраса ТІ (єзуїт), який попередніми роками служив тут як семінарист, опісля – як диякон, а в цьому році прийняв священичі свячення і може служити у двох обрядах. Сьогодні в нашій церкві його приміційна Служба Божа, тож після Літургії попросимо його про приміційне благословення.
3.    Сьогодні після другої Літургії запрошуємо до залу під церквою на зустріч з головою фонду ім. І. Фещенка-Чопівського «Джерело» - Ярославом Гелетієм та актрисою Львівського театру ім. М. Заньковецької - Наталією Лісовою, які приїхали у пошуках слідів розстріляної нацистами в Бабиному Ярі відомої української поетеси Олени Теліги, яка тривалий час перед Другою Світовою війною проживала у Варшаві.
4.    Завтра, 6 серпня, св. мучеників Бориса і Гліба. Служба Божа тільки о год. 700 ранку.
5.    Надійшов новий 7-8/2012 номер газети «Благовіст», який можна придбати у ризниці. У ньому - репортажі з візиту Блаженнішого Святослава у Перемишлі та з інших святкувань, які цього літа проходили в різних парафіях нашої архиєпархії.
6.    Двоє українських дівчат: одна - з Перемишля, а друга - з Гіжицька, - поступили у Варшавський університет і тепер шукають квартиру для проживання, по змозі - в українському середовищі. Якби хтось мав такі можливості, або знав про такі – просимо про контакт з отцями.
7.    Минулого понеділка ЗМІ повідомили про трагічну автоаварію у Братошевіцах біля Лодзі, в якій загинуло 9 громадян України – заробітчан, які працювали в околиці. Обіймімо їх та їхніх рідних нашими молитвами.
 8.    Намірення Святої Літургії: 
      900: за † Олександру Юнко
    1100: в наміренні родини Мастернаків
    1745:  за здоров’я і Боже благословення для Володимира і Євгена та їх родин
НАМІРЕННЯ  святих літургій протягом тижня
пон. 700: ро Боже благословення для парафіян
вів.  700: за здоров’я: ……
сер.  700: про Боже благословення для Тараса, Ярини, Юрія, Лесі
чет. 700: в наміренні родини Мастернаків
п’ят.700: за † Миколу та †† з род. Волошиних, Гопалів, Адамчуків, Осінських, Гришків
суб. 700: за померлих: ……

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz